Loft by Asistanbull

Alanya'nın gözde villa yerleşim bölgesi Kargıcak'ta konumlanan infinity bölgenin apartman dokusundan sıyrılarak güney cephesinde masmavi Akdeniz manzarasına tepeden hakim konumda, kuzeyinde ise kendisini dağ manzarasına yaslamış durumdadır.

Loft by Asistanbull
Sizi Arayalım
Loft by Asistanbull
  • Antalya / Alanya
  • 4+1
  • Konut Sayısı :
  • Hemen Teslim
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Loft by Asistanbull
Antalya'yı Keşfet
Alanya Kalesi
Alanya Kalesi
Alanya turunuza Alanya Kalesi'nden başlayabilirsiniz. Kalenin muhteşem manzarası sizi büyüleyecek. Alanya Kalesi'nden Kleopatra Plajı, Alanya Limanı, Keykubat Plajı ve Cilvarda Burnu'nun kuşbakışı manzarası mutlaka görülmeli.
Kızıl Kule
Kızıl Kule
Kızılkule, Selçuklu Sultanı Alaaddin Keykubat tarafından 13. yüzyılda yaptırılmış ve Alanya'nın simgesi haline gelmiştir. Selçuklu sanatının eşsiz örneklerinden olan sekizgen planlı Kızılkule'yi görmeden Alanya'dan ayrılmayın.
Alanya Müze
Alanya Müze
Antalya'nın en güzel müzelerinden biri Alanya Müzesi'dir. Şehir merkezinde ulaşımı çok kolay olan Alanya Müzesi'ni ziyaret etmeyi unutmayın. Bahçe ve salon düzenlemeleri ile çok güzel bir müzedir. Sergilerin zenginliği de bunun bir başka nedeni...
Kleopatra Plajı
Kleopatra Plajı
Alanya'yı ziyaret edip bu özel kumsalda yüzmezseniz hayatınızda bir şeyler eksik kalacaktır. Yarımadanın sağ tarafında Damlataş Mağarası önünde Damlataş Plajı ile başlayan bu özel plaj her yıl binlerce misafiri ağırlamaktadır.
Loft Villa

Her açıdan büyüleyici çizgilere sahip tasarım, hem villanızdan karşınızda uzanan Akdeniz'e, hem de bahçenizden dağ eteklerine doğru doğayla iç içe bir hayat sunuyor. Her sabah güne başlayacağınız eşsiz deniz manzarası ve evinizi çevreleyen bitki örtüsüyle her nefeste yenilenme imkanı sağlıyor. 4+1 müstakil villanın kendine ait özel havuz ve teraslarıyla birlikte 475 m² yaşam alanları bulunuyor. Geniş ebeveyn odası terasları, her odasında banyosu, havuza açılan salonu, on iki ay konforlu yaşamayı sağlayan ısıtma ve soğutma sistemi, özel tasarım açık mutfağı, yüksek tavanları ve kapalı otopark ve tesisleri ile villanın iç mekân tasarımlarında rahatlık, ferahlık ve konfor her detayda ön plana çıkıyor. Konum en yakın havalimanı olan Gazipaşa’ya 20 dk. mesafede, Alanya merkeze 10 dk. mesafededir. Antalya Havalimanı’ndan ise 1.5 saatlik uzaklığıyla hem çok kolay ulaşılabilir durumda, hem de istenildiğinde her şeyden uzakta huzuru bulabileceğiniz bir lokasyondadır

Blog